Apartamenty Kołobrzeg blisko morza

 

W Kołobrzegu około 350 m od czystej, szerokiej plaży znajdują się  Apartamenty BalticON Polanki oraz Polanki Park. Sąsiadują one z Parkiem Nadmorskim ze specyficznym mikroklimatem, sprzyjającym spacerom i chroniącym przed zimnym wiatrem wiejącym od morza. Z obiektów korzystać można przez cały rok . Ich luksusowe wyposażenie oraz dodatkowe atrakcje są wspaniałym miejscem relaksu dla całych rodzin niezależnie od wieku. Dysponujemy apartamentami 1-pokojowymi, 2-pokojowymi z luksusowymi łazienkami z prysznicem , bogato wyposażonym aneksem kuchennym, tarasami o różnej powierzchni. Bardziej wymagającym osobom możemy zapewnić 80-metrowe 3-pokojowe apartamenty o wysokim standardzie z dwoma łazienkami, garażami. Nasza oferta dzięki swojej różnorodności pozwoli każdemu na wybranie odpowiedniego dla siebie miejsca. Możliwości tych jest dużo. Wcześniejsza rezerwacja zagwarantuje odpowiednie usytuowanie pokoju pod względem kierunków geograficznych.

 

 

Atrakcyjna oferta dla każdego

 

Żeby naszym gościom umilić jak najlepszy pobyt w BalticON proponujemy podgrzewany basen, otoczony szerokim tarasem z leżakami dla miłośników kąpieli słonecznych, stolikami, prysznicem. Nie zapomnieliśmy o najmłodszych. Dzieci mogą korzystać ze wspaniałego brodzika, zjeżdżalni i mini placu zabaw. Oprócz tego na terenie obiektu znajduje się bogato wyposażona sala fitness czynna przez cały  rok. Każdy znajdzie tam dla siebie coś co pozwoli na odprężenie i dodatkowy relaks. W fitness studio są bieżnie, rowerki, drabinki, leżaki relaksacyjne i wiele innych sprzętów, którymi na bieżąco poszerzamy naszą ofertę. Warto skorzystać także z Saunarium, co jest połączeniem tradycyjnej sauny fińskiej tzw. suchej nagrzewającej nasze ciało do wysokiej temperatury przy dużej wilgotności powietrza oraz sauny infrared, w której to specjalne lampy na podczerwień funkcjonują tak jakbyśmy się opalali na słońcu, z tą jednak różnicą, że tutaj nie działają na nas szkodliwe promienie UV. Bardzo duży nacisk kładziemy na to, żeby dzieciom urozmaicić czas . Biorąc pod uwagę to, że przyjeżdżają do nas w różnym wieku staramy się im zapewnić maksimum wrażeń i rozrywki. Starsze mają do dyspozycji plac zabaw z różnymi drabinkami, linami do wspinaczki, zjeżdżalniami, huśtawkami. Mogą tutaj nie tylko zawrzeć nowe wakacyjne znajomości ale wspaniałe się bawić rozwijając przy okazji swoją kondycję fizyczną. Dla najmłodszych czeka kryta bawialnia z ogromną ilością zabawek, gier edukacyjnych, rozwijających wyobraźnie naszych milusińskich, suchym basenem. Podobnie w apartamentach Polanki Park są luksusowe lokale z różną ilością pokoi, wyposażone w aneksy kuchenne, nowoczesne łazienki. Do dyspozycji gości jest siłownia z całą gamą sprzętów poprawiających kondycję fizyczną i psychiczną. Miłośnicy kąpieli wodnych będą mogli zaspokoić swoje potrzeby w całorocznym podgrzewanym kompleksie basenowym, w którym wydzielono brodziki dla dzieci ze zjeżdżalniami. W upalne dni można bezpośrednio wyjść na taras i korzystając z wygodnych leżaków cieszyć się odpoczynkiem na słońcu.

 

Luksus wśród przyrody

 

Ponieważ nasze apartamenty BalticON Polanki oraz Polanki Park graniczą z Parkiem Nadmorskim nasi goście mogą spacerować wśród zielonych terenów w specyficznym mikroklimacie. Wzdłuż alejek stoi wiele ławeczek zachęcających do chwili odpoczynku i wsłuchania się w głosy otaczającej przyrody. Z znajdującego się bliżej plaży tarasu widokowego podziwiać można wschody i zachody słońca. Przez park przebiega także dobrze oznakowana ścieżka rowerowa. Możemy dzięki temu dodatkowo zadbać o naszą kondycję fizyczną. Biorąc pod uwagę ekskluzywne warunki jakie zapewniają nasze apartamenty warto z nich skorzystać tym bardziej, że znajdują się w urokliwym miejscu blisko morza. Apartamenty Kołobrzeg blisko morza.

 

 

ZAKUP APARTAMENTU

Polanki Park, ul. Muszelkowa 1E/u2
78-101 Kołobrzeg

+48 795 888 362

biuro@balticon.eu

OBSŁUGA MARKETINGOWA