Apartamenty nad morzem do wynajęcia

 

Coraz więcej nadmorskich kurortów oferuje wczasowiczom luksusowe całoroczne apartamenty. W każdej większej miejscowości istnieje szeroki wybór bazy noclegowej o zróżnicowanym standardzie. Do wyboru są miejsca 1-pokojowe, 2-pokojowe, 3-pokojowe i takie, o dużej 80-100 metrowej powierzchni dla liczniejszych rodzin. Niektóre ośrodki posiadają także nowoczesne dwupoziomowe apartamenty z tarasem widokowym w różnych kierunkach geograficznych. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne wygodne meble i telewizor, dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu. Obowiązkowo znajduje się bogato wyposażony aneks kuchenny z kuchenką do gotowania, kuchenką mikrofalową, lodówką, zmywarką, wszystkimi potrzebnymi naczyniami do sporządzania posiłków na miejscu. Duże łazienki z wanną i prysznicem oraz pralką oddzielone są od WC ozdobną ścianą. Rezerwując termin odpowiednio wcześniej istnieje możliwość wybrania lokalu z balkonem w wymarzonym kierunku świata. Najchętniej zamawiane są te a widokiem na morze. Nowoczesne apartamenty nad morzem do wynajęcia przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. To najczęściej budynki wielokondygnacyjne posiadające windy, same pokoje natomiast mają odpowiednio szersze drzwi oraz przystosowane łazienki. Goście otrzymują także śniadania oraz obiadokolacje. Jedną z miejscowości oferującą niezapomniane wrażenia z pobytu nad morzem jest Kołobrzeg.

 

 

Wypoczynek dla dorosłych, zabawa dla dzieci

 

Bardzo często goście wynajmujący apartament mają do dyspozycji duży basen z podgrzewaną wodą. Wokół basenu skorzystać można z wygodnych leżaków zachęcających do kąpieli słonecznych. Najmłodsi mogą się kąpać w brodzikach różnej wielkości ze zjeżdżalniami. Na osoby pragnące poprawić swoją kondycję fizyczną czeka nowoczesna siłownia z rowerkami, bieżniami, sztangami, fotelami do relaksacji. Miłośników suchej kąpieli zapraszamy do sauny fińskiej w której wysoka temperatura w połączeniu z dużą wilgotnością powietrza nagrzewa nasze ciało. Oprócz sauny fińskiej oferujemy saunę infrared w której to można się opalać bez szkodliwych promieni UV przy wykorzystaniu lamp działających na podczerwień. Na terenie kompleksu znajduje się plac zabaw dla starszych dzieci z urządzeniami do wspinaczki. Najmłodsi mogą spędzić milo czas pod okiem wykształconego opiekuna w bawialni, gdzie kolorowe zabawki i gry edukacyjne pozostawią niezapomniane wrażenia.

 

Kołobrzeg, miasto relaksu i zdrowia

 

Atrakcyjne apartamenty do wynajęcia znajdują się blisko Parku Nadmorskiego w Kołobrzegu  w którym ze względu na różnorodną roślinność panuje specyficzny korzystny dla naszego organizmu mikroklimat. Liczne utwardzone alejki zachęcają do spacerów na świeżym powietrzu a ławeczki do chwili wytchnienia i relaksu na łonie natury. Przebiegająca przez park odpowiednio oznakowana ścieżka rowerowa to okazja do poprawy kondycji i poznania okolicy. Warto wybrać się na taras widokowy gdzie zachodzące i wschodzące słońce dostarczy nam niezapomniane wrażenia. Kołobrzeg jest bardzo atrakcyjną miejscowością wypoczynkową do której przyjeżdżają zagraniczni goście. Miasto leżące w województwie zachodniopomorskim jest jednym z największych uzdrowisk nad Morzem Bałtyckim z bogatą historią. Wynajmując tutaj apartament warto zapoznać się historią miasta i odwiedzić kilka ciekawych miejsc. Jedną z atrakcji jest na pewno port morski pełniący funkcję rybacką, jak i pasażerską oferującą rejsy po Bałtyku. W samym mieście oraz jego okolicach występują solanki, pokłady borowiny i wody mineralnej. Prze cały rok przyjeżdżają tutaj kuracjusze, głównie z chorobami górnych dróg oddechowych, krążenia, chorobami stawów. W okresie letnim w amfiteatrze odbywają się liczne koncerty znanych gwiazd polskiej estrady. Będąc w tym mieście warto też odwiedzić miedzy innymi gotycką Bazylikę Mariacką oraz neogotycki ratusz. Nie można też zapomnieć o spacerze po kołobrzeskim molo. Kołobrzeg jest bardzo atrakcyjnym miejscem do wynajęcia apartamentu nad morzem.

 

 

ZAKUP APARTAMENTU

Polanki Park, ul. Muszelkowa 1E/u2
78-101 Kołobrzeg

+48 795 888 362

biuro@balticon.eu

OBSŁUGA MARKETINGOWA