Apartamenty nad morzem Kołobrzeg

 

Miejscowości nadmorskie coraz prężniej się rozwijają, a wraz z upływem czasu zmieniają się potrzeby turystów. W związku z tym powstały i cały czas są budowane atrakcyjne i luksusowe miejsca wypoczynkowe. Najczęściej są to obiekty wielokondygnacyjne świadczące całoroczne usługi na najwyższym poziomie. Wybór jest duży w zależności od liczby osób. Wśród nich są 1,2,3-pokojowe do dużych mających nawet 100m2 dla większej liczby gości. Wszystkie z nich charakteryzuje wysoki komfort i nowoczesne wyposażenie. W każdym pokoju znajduje się telewizor oraz bezprzewodowy bez limitu dostęp do Internetu. Ich uzupełnieniem są aneksy kuchenne wyposażone we wszystkie najważniejsze sprzęty (kuchenkę, lodówkę, mikrofalę, toster, mikser, zmywarkę) orasz niezbędne naczynia kuchenne. W każdej łazience oprócz prysznica znajdziemy wannę z hydromasażem i pralkę. Toalety ze zlewozmywakiem stanowią oddzielne pomieszczenie. Przy każdym apartamencie jest duży balkon z widokiem na morze i plaże. Pomieszczenia są klimatyzowane. Wszędzie korzystać można z windy a goście mają do dyspozycji podziemny garaż. Likwidacja barier architektonicznych umożliwia także osobom niepełnosprawnym wynajęcie apartamentu nad morzem. Goście mogą korzystać także z basenu zewnętrznego z podgrzewaną wodą i leżaków ze stolikami znajdującymi się wokół. Dzieci cieszyć się będą z kąpieli w odpowiednio przygotowanych brodzikach ze zjeżdżalniami.

 

Rozrywka dla każdego

 

Apartamenty nad morzem Kołobrzeg to nie tylko odpoczynek w luksusowych warunkach ale także możliwość zadbania o kondycję fizyczną. Posiadają do dyspozycji turystów siłownię, saunę, bawialnię dla dzieci, salę konferencyjną, mini kino. W siłowni skorzystać można z różnorodnych sprzętów, rowerków, bieżni, ławki do ćwiczeń, drążków, drabinek. Specjalnie zatrudniony trener fitness jest do dyspozycji każdej osoby, służąc swoją radą. Dwa rodzaje sauny zaskoczy na pewno miłośników tej formy relaksu. Jest to coraz bardziej popularna sauna infrared, która umożliwia opalanie bez szkodliwych promieni UV stosując lampy wykorzystujące podczerwień oraz tradycyjna sauna fińska. W momencie kiedy dorośli dbają o swoją kondycję dzieci mogą miło spędzić czas w bogato wyposażonej bawialni z bezpiecznymi zabawkami, książkami, grami edukacyjnymi, pod opieką wykształconego animatora zabaw. Zwolennicy dużego ekranu znajdą zawsze w repertuarze dla siebie coś interesującego. We wcześniej zarezerwowanej sali konferencyjnej istnieje możliwość spotkania z rodziną na imprezach okolicznościowych.

 

Kołobrzeg otwarty na gości

 

Piękne miasto Kołobrzeg jest miastem w którym znajduje się wiele całorocznych apartamentów nad Bałtykiem. Najczęściej usytuowane są w sąsiedztwie Parku Nadmorskiego. Przez jego obszar przebiega ścieżka rowerowa oraz wiele utwardzonych alejek z ławeczkami, które zachęcają do chwili relaksu w otoczeniu przyrody w specyficznym mikroklimacie panującym w parku. Taras widokowy pozwala cieszyć się widokiem morza podczas wschodu i zachodu słońca. Ponieważ Kołobrzeg jest znanym uzdrowiskiem przyjeżdżają tutaj kuracjusze także kuracjusze z zagranicy z chorobami górnych dróg oddechowych, krążenia, stawów. Apartamenty nad morzem ze swoimi wygodami są doskonałym uzupełnieniem kuracji. Będąc w Kołobrzegu warto odwiedzić port rybacki, który jest jednocześnie portem pasażerskim i jachtowym. Niezapomniane wrażenia dają organizowane rejsy po morzu Bałtyckim. Spacerując po promenadzie dotrzemy do mola z którego cieszyć się można widokiem na morze a także na czystą szeroką plażę. W znajdującym się w mieście amfiteatrze odbywają się latem liczne imprezy kulturalne z udziałem znanych artystów.

 

 

ZAKUP APARTAMENTU

Polanki Park, ul. Muszelkowa 1E/u2
78-101 Kołobrzeg

+48 795 888 362

biuro@balticon.eu

OBSŁUGA MARKETINGOWA