Apartamenty nad morzem wynajem

 

Licznie znajdujące się apartamenty nad Morzem Bałtyckim są wynajmowane przez cały rok. Mieszczą się one najczęściej w budynkach wielokondygnacyjnych wyposażonych w kilka wind. Żeby zapewnić sobie odpowiedni lokal warto wcześniej dokonać rezerwacji. Dysponujemy różnej wielkości apartamentami 1-pokojowe, 2-pokojowe, 3-pokojowe i takie o dużej powierzchni ponad100-metrowej. Wszystkie wyposażone są w nowoczesne zestawy mebli, telewizory i dostępem do WIFI bez limitu. W każdym z nich mieści się aneks kuchenny z całym niezbędnym sprzętem (lodówką, kuchenką, mikrofalą, zmywarką) oraz wszystkimi potrzebnymi naczyniami. W łazienkach oprócz prysznica znajdują się wanny z hydromasażem oraz pralka. WC mieści się w oddzielnym pomieszczeniu. Do każdego wynajmowanego apartamentu należy duży balkon a do tych o większej powierzchni ogromny taras. Balkony posiadają przesuwane zamykane okna , dlatego można z nich korzystać przez cały rok. Na terenie obiektu jest całoroczny basen z podgrzewaną wodą. Najmłodsi mogą korzystać z brodzików . Przy basenach poustawiane są eleganckie leżaki ze stolikami.

 

Aktywny wypoczynek z BalticON

 

Goście wynajmujący apartament mogą również skorzystać z siłowni wyposażonej w przeróżne urządzenia dla poprawy kondycji naszej sylwetki. Są tam bieżnie, rowerki, sztangi, lóżka relaksacyjne. Na terenie obiektu znajduje  także sauna fińska ( w której można nagrzać  ciało do bardzo wysokiej temperatury przy dużej wilgotności powietrza) oraz inny rodzaj, sauna infrared z której korzystając zdobywamy opaleniznę bez szkodliwych promieni UV. Siłę mięśni można wypróbować w kręgielni a zrelaksować się przy grze w bilard. Uzupełnieniem tego wszystkiego będzie profesjonalny masaż, wykonany prze wysoko wykwalifikowanych  masażystów. W czasie kiedy rodzice dbają o swoja kondycję, mogą zostawić dzieci pod opieka animatora zabaw w bawialni z wieloma kolorowymi atestowanymi zabawkami. Na zewnątrz budynku oprócz kącika wypoczynkowego znajdują się korty tenisowe oraz boisko do gry w piłkę. Najmłodsi mogą mile spędzać czas na dużym bogato wyposażonym placu zabaw. Osoby ceniące cisze i spokój spędzą mile czas w pobliskim Parku Nadmorskim w którym panuje specyficzny mikroklimat. Cykliści natomiast skorzystać z przebiegających przez park ścieżek rowerowych. Apartamenty nad morzem na wynajem oprócz samych pokoi oferują nam szereg różnych atrakcji.

 

Poznaj Kołobrzeg

 

BalticON oferuje apartamenty nad morzem wynajem w Kołobrzegu. Jest to piękne miasto uzdrowiskowe położone na terenie województwa zachodniopomorskiego. W okolicy rosną piękne lasy, dające schronienie wielu gatunkom zwierząt i roślin. Przyjeżdżają tutaj kuracjusze także z zagranicy, ponieważ jest to jedno z najlepszych miejsc dla osób z chorobami układu krążenia, czy też górnych dróg oddechowych. Atrakcją Kołobrzegu jest port rybacki i pasażerski z którego można się udać w rejs po Morzu Bałtyckim. Ciekawa jest także historia miasta. Uwagę zwraca na pewno neogotycki ratusz oraz przepiękna, barokowa Bazylika Mariacka. W okresie letnim w kołobrzeskim amfiteatrze odbywają się różne imprezy kulturalne i rozrywkowe. Występują nie tylko gwiazdy muzyczne znane na całym świecie ale także kabarety z ciekawym programem artystycznym. Warto też pospacerować po molo i promenadzie. Kto chociaż raz zdecyduje się na apartament nad morzem i jego wynajem ma zagwarantowany wspaniały relaks w wysokim komforcie.

 

 

ZAKUP APARTAMENTU

Polanki Park, ul. Muszelkowa 1E/u2
78-101 Kołobrzeg

+48 795 888 362

biuro@balticon.eu

OBSŁUGA MARKETINGOWA